بهترین دکتر لیپوماتیک شکم در اهواز ؛ لیست 3 تایی + نمونه کارها - ماه بانو

بهترین دکتر لیپوماتیک شکم در اهواز

بهترین دکتر لیپوماتیک شکم در اهواز

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133921708 - 09165080935 - 09161300024

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا، استاد دانشگاه، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

تخصص

فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، پلاستیک بینی

ساعات کاری

روزهای زوج ساعت 4 الی 9

آدرس مطب

اهواز کیانپارس-خیابان ۵ شرقی، ساختمان ایرانمهر، پلاک ۵۷، طبقه ششم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر در آپارات کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drkhorshidifar.ir

سایر خدمات: جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره

سوابق: عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا

دکتر شروین شالباف

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 09375897050

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک جراحی عمومی و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۱۶ الی ۱۹

آدرس مطب

اهواز ،کیانپارس، خیابان ۱۲ غربی، پلاک ۴

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drshalbaf.com

سوابق: دکتر شروین شالباف فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

سایر خدمات: خدمات جراحی زیبایی بینی و لیپوماتیک(لیپوساکشن) پیکرتراشی خدمات شامل (لیپوماتیک شکم پهلو بازو غبغب و باسن) و ماموپلاستی (اصلاح بزرگی سینه و لیفت آن) و مامو پکسی(اصلاح افتادگی سینه) و براکیوپلاستی(اصلاح افتادگی بازو) و ترانسفرچربی(صورت سینه و باسن) و بلفاروپلاستی(اصلاح افتادگی پلک) و اصلاح اقتادگی ران ( لیفت ران) و مزو ژل ،ژل، بوتاکس

دکتر سید صاحب حسینی نژاد

متخصص جراحی عمومی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133389268

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

ساعات کاری

یکشنبه و سه شنبه از 5 عصر تا 9 شب

آدرس مطب

اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۵ غربی مجتمع ایرانپارس طبقه دوم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drhoseininejad.com

سایر خدمات: جراحی تناسب اندام و پیکر تراشی، ابدومینوپلاستی، جراحی شکم، لیفت چانه رینوپلاستی، جراحی بینی، جراحی باسن لیپوساکشن، حذف چربی اضافی، جراحی لیفت سینه، ماموپلاستی، جراحی سینه، عمل باسن برزیلی، ریتیدکتومی، لیفت صورت، جراحی زیبایی و پلاستیک چهره، بلفاروپلاستی، جراحی پلک

سوابق: دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو سازمان نظام پزشکی ایران، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز، اشتغال به امور آموزشی و پژوهشی با تربیت دانشجویان دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک، رتبه دو رقمی امتحان کنکور سراسری، داشتن ده سال سابقه کار جراحی عمومی در اقصی نقاط استان خوزستان، انجام بیش از چند هزار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی، چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی

مدت زمان بهبودی بعد از لیپوماتیک شکم چقدر است؟

به طور کلی، شما قادر خواهید بود فعالیت های عادی و روزمره خود را تنها در عرض چند روز شروع کنید و حتی باید بتوانید سه یا چهار روز پس از جراحی لیپوماتیک شکم به سر کار خود بازگردید.

ایده خوبی است که قبل از شروع مجدد ورزش بین دو تا چهار هفته صبر کنید، و باید مطمئن شوید که قبل از شروع برنامه های تمرینی واقعا سنگین، کارها را به آرامی انجام دهید.

مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دستورالعمل های بعد از عمل خود را به طور کامل رعایت کنید. درک کنید که در طول بهبودی مقداری ناراحتی وجود خواهد داشت و شما می خواهید تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی خود انجام دهید.

هر روز آب زیادی بنوشید، حداقل هشت ساعت در شب بخوابید و واقعاً به سیگنال هایی که بدنتان به شما می دهد توجه کنید تا قبل از اینکه خودتان را خیلی سخت یا خیلی سریع تحت فشار قرار دهید.

آیا کاهش وزن بعد از لیپوماتیک شکم راحت تر است؟

ممکن است در طول عمل لیپوماتیک کمی وزن کم کنید، زیرا سلول های چربی هدف قرار گرفته در این فرآیند برداشته می شوند و به طور ناگهانی دوباره پر نمی شوند.

اما لیپوماتیک نباید با کاهش وزن اشتباه گرفته شود. لیپوماتیک روشی است تا از چربی های سرسخت خلاص شود. عادات ناسالم همچنان می تواند باعث شود بدن شما حتی بعد از لیپوماتیک سلول های چربی جدیدی ایجاد کند.

بهترین کار برای اطمینان از ماندگاری نتایج، داشتن یک سبک زندگی تا حد امکان سالم است.

خوب غذا بخورید، به طور منظم ورزش کنید و استراحت کافی داشته باشید، هرگز نگران بازگشت چربی که ممکن است در طی لیپوماتیک شکم از دست داده باشید، نخواهید بود.

لیپوماتیک شکم یا ابدومینوپلاستی (عمل جراحی شکم) کدام بهتر است؟

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی (عمل جراحی شکم) روش های کاملاً متفاوتی هستند، اما در برخی موارد بعد از لیپوماتیک، زمانی که پوست ناحیه شکم شل و آویزان می شود، انجام ابدومینوپلاستی چندان غیر معمول نیست.

ممکن است کمی زمان طول بکشد تا پوست شما به حالت اولیه خود بازگردد. بنابراین پزشک شما ممکن است توصیه کند که 3 تا 4 ماه پس از عمل صبر کنید و ببینید نتایج نهایی لیپوماتیک چگونه خواهد بود.

اگر بعد از 3 تا 4 ماه بهبودی از پوست شل شکم خود ناراضی هستید، می توانید عمل ابدومینوپلاستی را در نظر بگیرید و در این مورد با جراح خود صحبت کنید.

آیا در صورت چاقی می توانم این عمل را انجام دهم؟

لیپوماتیک شکم روشی برای درمان چاقی نیست و همچنین جراحی برای کاهش وزن محسوب نمی شود. با این حال، روش لیپوماتیک ما می تواند به بیماران دارای اضافه وزن که شرایط لازم برای جراحی را دارند کمک کند تا مقدار زیادی از چربی را از بدن خود خارج کنند.

آیا می توان همزمان با شکم نواحی دیگر بدن را نیز تحت درمان قرار داد؟

بله، در صورت مناسب بودن، می توانید همزمان با شکم، سایر نقاط بدن را نیز در طی عمل لیپوماتیک درمان کنید. نواحی بدن در نظر گرفته شده برای درمان توسط پزشک در طول مشاوره شما از نظر مناسب بودن بررسی خواهد شد.

بهترین دکتر لیپوماتیک شکم در اهواز – بهترین دکتر لیپوماتیک شکم اهواز – بهترین جراح لیپوماتیک شکم در اهواز – عمل جراحی لیپوماتیک شکم در اهواز


لیست بهترین جراحان لیپوماتیک شکم در اهواز کدامند؟

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر
دکتر سید صاحب حسینی نژاد
دکتر شروین شالباف

آدرس و تلفن جراح لیپوماتیک شکم در اهواز را از کجا پیدا کنم؟

با مراجعه به این صفحه لیستی از جراحان لیپوماتیک شکم در اهواز به همراه آدرس و شماره تلفن آنان را مشاهده خواهید کرد

جراحی لیپوماتیک شکم چگونه است؟

لیپوماتیک شکم یک فرایند جراحی زیبایی است که با استفاده از تکنیک های خاصی از لیپوساکشن، چربی های اضافی از منطقه شکم جدا می شود. این روش معمولاً برای افرادی که از چاقی ناراضی و به دنبال رفع چربی های اضافی در منطقه شکم هستند، مناسب است. مزایای این روش شامل زمان بهبودی کوتاه‌تر، کمترین خطر عوارض جراحی و نتایج طبیعی‌تر نسبت به روش‌های جراحی دیگر مانند لیپوساکشن سنتی است. اما قبل از تصمیم گیری در مورد این فرایند، بهتر است با یک پزشک متخصص در زمینه جراحی زیبایی مشورت کنید تا درباره مزایا، معایب و جزئیات روش مطلع شوید.