بهترین دکتر ابدومینوپلاستی غرب تهران ؛ لیست 4 تایی + نمونه کارها - ماه بانو

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی غرب تهران

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی غرب تهران

دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 02122062651

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فارغ التخصیل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی، بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)، جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در سعادت آباد

ساعات کاری

شنبه و سه شنبه ۱۴ الی ۱۷

آدرس مطب

تهران، میدان کاج، خیابان سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک ۲، طبقه همکف، واحد 1

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر تلگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر آپارات ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drkambizizadpanah.net

سایر خدمات: لیپوماتیک، کاشت مو و ابرو، جراحی سینه، تزریق ژل و چربی، جراحی افتادگی پلک، پیکرتراشی، جراحی شکم، جراحی پلک، بوتاکس، ژنیکوماستی، بوکال فت، لیپوساکشن ساق پا، پشت کمر، باسن و ...

سوابق: دکتر کامبیز ایزد پناه مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال ۱۳۹۶ دریافت کردند و دارای برد فوق تخصصی می باشند.

دکتر حمید رضوانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸ – ۰۹۱۰۷۱۰۳۲۲۷

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک از بهترین دانشگاه های جهان

تخصص

متخصص زیبایی و پیکرتراشی

ساعات کاری

تعیین وقت قبلی

آدرس مطب

تهران – بزرگراه نیایش غرب – بعد از خروجی ستاری جنوب – خیابان کبیری طامه – خیابان بهار – بیمارستان فوق تخصصی عرفان نیایش

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر در اینستاگرام کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات: عمل پیکرتراشی و لاغری، عمل ابدومینوپلاستی و زیبایی شکم با دستگاه های پیشرفته، تزریق چربی به باسن و فرم دهی، عمل پروتز سینه دائمی و ماموپلاستی، لیفت سینه (ماستوپکسی)، کاشت مو و ابرو با روش های نوین و ترکیبی و غیره

سوابق: آقای دکتر حمید رضوانی، با بیش از ۱۵ سال تجربه و سابقه‌ی درخشان، یکی از متخصصان برجسته در زمینه ابدومینوپلاستی در تهران محسوب می‌شوند. این متخصص زیبایی و جراحی پیکر، با هدف تأمین نیازهای بیماران، یک مطب تخصصی و با امکانات کامل راه‌اندازی کرده‌اند.

دکتر جعفر علوی

جراح عمومی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 09306637141

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک از بهترین دانشگاه های جهان

تخصص

دکترای حرفه‌ای پزشکی، جراحی زیبایی

ساعات کاری

روزهای دوشنبه عصر با هماهنگی و نوبت قبلی

آدرس مطب

سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک ۲۴، طبقه ‌،۳ واحد ۱۷

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر تلگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drjafaralavi.ir

سایر خدمات: بلفاروپلاستی، لیفت صورت، ماموپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی، جراح سینه، لیپوماتیک، پروتز سینه، ژنیکوماستی، تزریق چربی، لیفت بازو، لیفت ران، رینوپلاستی، سانترال، بوکال فت و غیره

سوابق: دکتر علوی متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند و از بهترین جراحان زیبایی تهران به شمار می روند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق همواره از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا در جراحی های خود استفاده می کنند. حوزه تخصصی دکتر جعفر علوی در جراحی زیبایی می باشد و در این امر تبحر و تجربه کافی را دارند. علاوه بر این، ایشان مهارت ویژه ای در فرم بخشیدن به بدن از طریق پروسیجرهایی مثل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارند.

دکتر سجاد محمدی

پزشکی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 989307530070

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی

تخصص

لیفت ابرو، پیکرتراشی، لیفت چانه، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و غیره

ساعات کاری

تعیین وقت قبلی

آدرس مطب

سعادت آباد، سرو غربی جنب مهدکودک شادلین، روبه روی پارک صدف، پلاک 32، طبقه پنج، واحد هشت

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drsajadmohammadi.com

سایر خدمات: لیفت ابرو، پیکرتراشی، لیفت چانه، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و غیره

سوابق: دکتر محمدی، پزشک عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، دیپلم خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و اکنون عضو انجمن فوق تخصصی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا می‌باشند. ایشان دارای تجربه قابل قبول در تمام زمینه‌های جراحی پلاستیک می‌باشند. با سابقه بیش از ۳۰۰۰ جراحی موفق در زمینه زیبایی؛ ترمیمی و پیوند اعضا و سوختگی

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی (همچنین به عنوان “تامی تاک” شناخته می‌شود) عملی متداول است. این عمل بازمانده‌های بافت نرم را که ممکن است پس از افزایش وزن یا بارداری باقی بماند را برداشته، این بافت معمولاً کشیده شده و به ورزش یا کاهش وزن بیشتر پاسخ نمی‌دهد. این بافت اضافی باعث ایجاد چین و چروک پوست و چربی‌های لخته و دارای ارتباط معمولاً در قسمت میانی تا پایین سوم شکم می‌شود و ممکن است با ضعف دیوار شکمی زیرین، به ویژه پس از بارداری، همراه باشد.

کاهش شکم بازمانده‌های بافت را برداشته و دیوار شکمی را تنگ‌تر می‌کند، شکم شما را صاف و سفت می‌کند.

ابدومینوپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

یک عمل ابدومینوپلاستی به بیهوشی عمومی نیاز دارد. در طول عمل جراحی، یک برش افقی بزرگ از یک سمت بازوها تا سمت دیگر، به اندازه‌گیری موهای عمومی ران، ایجاد می‌کنم. دیوار شکم به فاصله ای فراتر از دکمه شکم به بالای مچ قفسه سینه بالا می‌رود. در همین حال، دکمه شکم توسط یک پایه بافت که امداد و روند خون را حفظ می‌کند، به عضله زیرین متصل می‌ماند. عضلات شکم شما تنگ‌تر می‌شوند اگر این امر لازم باشد. سپس بافت‌های اضافی پوست و چربی شما حذف می‌شوند. سپس، دکمه شکم از طریق یک حفره جدید در دیوار شکم مجدداً وارد می‌شود. در نهایت، پوست مجدداً بر روی لوله‌های زهری بسته و به درز انداخته می‌شود. تمام دوخت‌ها حل شونده است و بعداً نیازی به خارج کردن آنها نیست. یک لباس پشتیبان پس از عمل فراهم می‌شود.

مدت زمان عمل حدود دو تا سه ساعت است.

پس از خروج از بیمارستان

شما 3-4 شب در بیمارستان خواهید بود. پس از آن، لطفاً برنامه‌ریزی کنید تا شاید تا ۲ هفته بعد از عمل، کسی در خانه به شما در خرید، کارهای خانه و مراقبت از کودکان کمک کند. حداقل 6 تا 8 هفته طول می کشد تا به حالت عادی خود برگردید، و باید در این مدت همه چیز را آسان کنید تا بدن شما بهبود یابد.

بهتر است حداقل 2-3 هفته بعد از عمل رانندگی نکنید. زمانی که بستن کمربند ایمنی راحت باشد و در کنترل خودرو احساس اطمینان و راحتی داشته باشید، می توانید دوباره رانندگی کنید.

 

لطفاً در 3 ماه اول همیشه (23 ساعت از 24 ساعت در روز) لباس زیر خوب بپوشید. این به شما کمک می کند تا به بهترین نتایج ممکن در درازمدت از عمل جراحی شکم خود برسید.

 

حداقل به مدت 6 هفته از فعالیت های شدید خودداری کنید. با احساس خود هدایت شوید و معقول باشید. لطفا 12 هفته قبل از شروع تمرینات شکمی مانند کرانچ و وزنه های باشگاه صبر کنید.

 

من شما را هفته بعد از عمل و سپس معمولاً در شش هفته می بینم. با این حال گاهی اوقات لازم است افراد را به صورت هفتگی در حالی که زخم ها در حال بهبودی هستند ملاقات کنید. اگر نگرانی‌ای دارید، می‌خواهم در هر زمان با من تماس بگیرید تا مسائل را روشن کنید یا نگرانی‌ها را برطرف کنید.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی غرب تهران – بهترین جراح ابدومینوپلاستی غرب تهران – عمل جراحی ابدومینوپلاستی در غرب تهران – بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در غرب تهران


لیست بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در غرب تهران کدامند؟

دکتر کامبیز ایزدپناه
دکتر حمید رضوانی
دکتر جعفر علوی
دکتر سجاد محمدی

آدرس و تلفن دکتر ابدومینوپلاستی در غرب تهران را از کجا پیدا کنم؟

با مراجعه به این صفحه لیستی از جراحان ابدومینوپلاستی در غرب تهران به همراه آدرس و شماره تلفن آنان را مشاهده خواهید کرد

جراحی ابدومینوپلاستی چگونه است؟

عمل ابدومینوپلاستی بر اساس نیاز و شرایط متقاضی می‌تواند در انواع مختلفی انجام بگیرد. نوع تکنیک مناسب برای جراحی پس از بررسی و معاینات لازم توسط بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در شیراز تعیین می‌شود.