بهترین جراح زیبایی سینه در اهواز ؛ لیست 3 تایی + نمونه کارها - ماه بانو

بهترین جراح زیبایی سینه در اهواز

بهترین جراح زیبایی سینه در اهواز

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133921708 - 09165080935 - 09161300024

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا، استاد دانشگاه، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

تخصص

فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، پلاستیک بینی

ساعات کاری

روزهای زوج ساعت 4 الی 9

آدرس مطب

اهواز کیانپارس-خیابان ۵ شرقی، ساختمان ایرانمهر، پلاک ۵۷، طبقه ششم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر در آپارات کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drkhorshidifar.ir

سایر خدمات: جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره

سوابق: عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا

دکتر شروین شالباف

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 09375897050

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک جراحی عمومی و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۱۶ الی ۱۹

آدرس مطب

اهواز ،کیانپارس، خیابان ۱۲ غربی، پلاک ۴

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drshalbaf.com

سوابق: دکتر شروین شالباف فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

سایر خدمات: خدمات جراحی زیبایی بینی و لیپوماتیک(لیپوساکشن) پیکرتراشی خدمات شامل (لیپوماتیک شکم پهلو بازو غبغب و باسن) و ماموپلاستی (اصلاح بزرگی سینه و لیفت آن) و مامو پکسی(اصلاح افتادگی سینه) و براکیوپلاستی(اصلاح افتادگی بازو) و ترانسفرچربی(صورت سینه و باسن) و بلفاروپلاستی(اصلاح افتادگی پلک) و اصلاح اقتادگی ران ( لیفت ران) و مزو ژل ،ژل، بوتاکس

دکتر سید صاحب حسینی نژاد

متخصص جراحی عمومی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133389268

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

ساعات کاری

یکشنبه و سه شنبه از 5 عصر تا 9 شب

آدرس مطب

اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۵ غربی مجتمع ایرانپارس طبقه دوم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drhoseininejad.com

سایر خدمات: جراحی تناسب اندام و پیکر تراشی، ابدومینوپلاستی، جراحی شکم، لیفت چانه رینوپلاستی، جراحی بینی، جراحی باسن لیپوساکشن، حذف چربی اضافی، جراحی لیفت سینه، ماموپلاستی، جراحی سینه، عمل باسن برزیلی، ریتیدکتومی، لیفت صورت، جراحی زیبایی و پلاستیک چهره، بلفاروپلاستی، جراحی پلک

سوابق: دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو سازمان نظام پزشکی ایران، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز، اشتغال به امور آموزشی و پژوهشی با تربیت دانشجویان دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک، رتبه دو رقمی امتحان کنکور سراسری، داشتن ده سال سابقه کار جراحی عمومی در اقصی نقاط استان خوزستان، انجام بیش از چند هزار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی، چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی

جراحی افزایش حجم سینه چیست؟

جراحی افزایش حجم سینه نوعی جراحی زیبایی است که در آن برای بزرگ کردن سینه ها، پروتزهایی زیر بافت سینه قرار داده می شود. این جراحی همچنین می تواند به دلایل ترمیمی انجام شود.

در جراحی ترمیمی، از ایمپلنت برای موارد زیر استفاده می شود:

بازگرداندن حجم سینه پس از کاهش وزن یا بارداری و شیردهی

قرینه سازی سینه های نامتقارن

بازسازی سینه پس از ماستکتومی (برداشتن سینه) یا آسیب

نوع و اندازه پروتز به عوامل متعددی از جمله میزان افزایش سایز سینه مورد نظر شما، آناتومی سینه، ضخامت و خاصیت ارتجاعی پوست و نوع بدن بستگی دارد.

جراحی پروتز سینه همچنین با نام های  بزرگ کردن سینه یا “عمل پروتز سینه” شناخته می شود.

 

آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی افزایش حجم سینه هستید؟

زنانی که به دنبال جراحی افزایش حجم سینه هستند، احتمالا مدت قابل توجهی در مورد این ایده فکر کرده اند. بسیار مهم است که این عمل را به دلایل شخصی خود و نه به دلیل فشارهای بیرونی بخواهید.

بیماران در طیف وسیعی از سنین و به دلایل مختلفی کاندیدای جراحی افزایش سایز سینه هستند. ما می توانیم در طول مشاوره اولیه شما، در مورد اهداف و دلایل تمایل شما به انجام این عمل صحبت کنیم تا مشخص شود که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر.

فرقی نمی کند که خواهان حجم بیشتر، اصلاح عدم تقارن سینه باشید یا دلایل دیگری داشته باشید، دکتر مک فیت می تواند به شما در تعیین بهترین دوره درمان کمک کند.

اگر باردار هستید، شیرده هستید یا ماموگرافی غیرطبیعی دارید، کاندید مناسبی برای بزرگ کردن سینه نیستید. همچنین در صورت ابتلا به سرطان سینه یا هر بیماری یا عفونت دیگری، این عمل را انجام نخواهیم داد. همچنین برای ما مهم است که همه متقاضیان ما انتظارات واقع بینانه ای از نتایج بعد از جراحی داشته باشند.

کاندیدای ایده آل ما فردی سالم است که در مورد این تصمیم به طور کامل فکر کرده و انتظارات شفاف و واقع بینانه ای نسبت به این عمل و نتایج آن دارد. برای دیدن نمونه هایی از نتایج قبل و بعد، گالری بزرگ کردن سینه ما را ببینید.

بخیه های من (بخیه) چه زمانی برداشته می شوند؟

بسته به بهبودی شما، بخیه ها ممکن است بعد از یک هفته برداشته شوند یا در شش تا هشت هفته آینده به طور خود به خود جذب شوند. اگر بخیه های شما قابل مشاهده یا لمس هستند، نباید آنها را بکشید. می توانید در طول دوره نقاهت با تیم ما در ارتباط باشید تا مطمئن شوید بخیه ها و سایر موارد در حال بهبودی بر روی یک روند سالم قرار دارند.

چقدر طول می کشد تا بتوانم به سر کار برگردم؟

بسیاری از بیماران ما بعد از جراحی افزایش حجم سینه از دوره نقاهت سریعی برخوردار هستند. برخی از بیماران می توانند طی چند روز به سر کار خود بازگردند، اگرچه این امر برای همه افراد تضمینی نیست. معمولاً بیماران در همان روز عمل به خانه برمی‌گردند، اما توصیه می‌کنیم به مدت شش هفته بعد از جراحی، فعالیت های خود را محدود کنید. بلند کردن اجسام سنگین یا فعالیت های شدید در آن شش هفته توصیه نمی شود، اما تقریباً همه بیماران می توانند ظرف دو هفته به سر کار خود بازگردند.

جراحی کاهش حجم سینه چیست؟

جراحی کاهش حجم سینه (ماموپلاستی کاهشی) یک عمل جراحی برای کاهش اندازه سینه است. افرادی که سینه های بسیار بزرگی دارند (چه زنانی که در بدو تولد با جنسیت مونث شناخته شده اند و چه مردانی که در بدو تولد با جنسیت مذکر شناخته شده اند) ممکن است دچار درد در ناحیه کمر، گردن یا شانه و سایر علائم فیزیکی شوند. اندازه سینه همچنین می تواند بر عزت نفس و احساس بهزیستی شما تأثیر بگذارد.

در جراحی کاهش حجم سینه، جراح شما برای رسیدن به اندازه سینه ای راحت تر برای شما، چربی، بافت و پوست سینه را برمی دارد.

این جراحی برای افرادی که در بدو تولد با جنسیت مونث یا مذکر شناخته شده اند، قابل انجام است. افرادی که در بدو تولد با جنسیت مذکر شناخته شده اند و دارای شرایطی مانند ژنکوماستی (حالت بزرگ شدن غیرطبیعی سینه در مردان) هستند، ممکن است به دنبال جراحی کوچک کردن سینه باشند.

مدت زمان جراحی کاهش حجم سینه چقدر است؟

به طور کلی، جراحی کوچک کردن سینه حدود سه تا چهار ساعت طول می کشد. جراح شما ممکن است بتواند بر اساس شرایط خاص شما، تخمین دقیق تری از زمان جراحی را ارائه دهد.

بهترین جراح زیبایی سینه در اهواز – بهترین دکتر زیبایی سینه اهواز – بهترین جراح زیبایی سینه در اهواز – عمل جراحی زیبایی سینه در اهواز


لیست بهترین جراحان زیبایی سینه در اهواز کدامند؟

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر
دکتر سید صاحب حسینی نژاد
دکتر شروین شالباف

آدرس و تلفن جراح زیبایی سینه در اهواز را از کجا پیدا کنم؟

با مراجعه به این صفحه لیستی از جراحان زیبایی سینه در اهواز به همراه آدرس و شماره تلفن آنان را مشاهده خواهید کرد

جراحی زیبایی سینه چگونه است؟

جراحی زیبایی سینه یک روش جراحی است که به منظور بهبود شکل و اندازه سینه‌ها انجام می‌شود. این نوع جراحی ممکن است شامل افزایش حجم سینه‌ها (با استفاده از ایمپلنت‌های سینه)، کاهش حجم سینه‌ها (جراحی لیفتینگ سینه) یا ترکیبی از این دو باشد.