بهترین دکتر ماموپلاستی در اهواز ؛ لیست 3 تایی + نمونه کارها - ماه بانو

بهترین دکتر ماموپلاستی در اهواز

بهترین دکتر ماموپلاستی در اهواز

دکتر شروین شالباف

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 09375897050

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک جراحی عمومی و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه ۱۶ الی ۱۹

آدرس مطب

اهواز ،کیانپارس، خیابان ۱۲ غربی، پلاک ۴

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drshalbaf.com

سوابق: دکتر شروین شالباف فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی

سایر خدمات: خدمات جراحی زیبایی بینی و لیپوماتیک(لیپوساکشن) پیکرتراشی خدمات شامل (لیپوماتیک شکم پهلو بازو غبغب و باسن) و ماموپلاستی (اصلاح بزرگی سینه و لیفت آن) و مامو پکسی(اصلاح افتادگی سینه) و براکیوپلاستی(اصلاح افتادگی بازو) و ترانسفرچربی(صورت سینه و باسن) و بلفاروپلاستی(اصلاح افتادگی پلک) و اصلاح اقتادگی ران ( لیفت ران) و مزو ژل ،ژل، بوتاکس

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133921708 - 09165080935 - 09161300024

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا، استاد دانشگاه، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

تخصص

فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک، پلاستیک بینی

ساعات کاری

روزهای زوج ساعت 4 الی 9

آدرس مطب

اهواز کیانپارس-خیابان ۵ شرقی، ساختمان ایرانمهر، پلاک ۵۷، طبقه ششم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر در آپارات کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drkhorshidifar.ir

سایر خدمات: جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، بلفاروپلاستی، جراحی گوش، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک و پیکرتراشی، پروتز و لیفت پستان، جراحی زیبایی پلک، ژنیکوماستی و کاشت مو و غیره

سوابق: عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا

دکتر سید صاحب حسینی نژاد

متخصص جراحی عمومی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 06133389268

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

ساعات کاری

یکشنبه و سه شنبه از 5 عصر تا 9 شب

آدرس مطب

اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۵ غربی مجتمع ایرانپارس طبقه دوم

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drhoseininejad.com

سایر خدمات: جراحی تناسب اندام و پیکر تراشی، ابدومینوپلاستی، جراحی شکم، لیفت چانه رینوپلاستی، جراحی بینی، جراحی باسن لیپوساکشن، حذف چربی اضافی، جراحی لیفت سینه، ماموپلاستی، جراحی سینه، عمل باسن برزیلی، ریتیدکتومی، لیفت صورت، جراحی زیبایی و پلاستیک چهره، بلفاروپلاستی، جراحی پلک

سوابق: دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، دارای بورد تخصص جراحی عمومی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو سازمان نظام پزشکی ایران، نفر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران، استادیار دانشگاه جندی شاپور اهواز، اشتغال به امور آموزشی و پژوهشی با تربیت دانشجویان دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک، رتبه دو رقمی امتحان کنکور سراسری، داشتن ده سال سابقه کار جراحی عمومی در اقصی نقاط استان خوزستان، انجام بیش از چند هزار عمل جراحی پلاستیک و زیبایی، چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی

چه کسانی مناسب ماموپلاستی سینه هستند؟

در حالی که زنان در همه سنین می توانند از این عمل بهره مند شوند، اما معمولا تا زمانی که سینه ها به طور کامل رشد نکرده باشند، انجام نمی شود. این به این دلیل است که مواردی گزارش شده است که دختران نوجوان تنها 2-3 سال بعد از عمل متوجه شده اند که سینه هایشان دوباره به طور قابل توجهی بزرگ شده است (بسیار نادر). به عنوان یک دستورالعمل، ما معمولاً تا بعد از 18 سالگی صبر می کنیم، اگرچه هر مورد به صورت جداگانه بررسی می شود و در موارد حادتر، جایی که مشکلات به طور واضحی وجود دارد، عمل می تواند زودتر انجام شود.

اگر سیگاری هستید، از شما خواسته می شود که قبل از عمل جراحی سیگار را ترک کنید. سیگار کشیدن به طور جدی رگ های خونی را منقبض می کند و در نتیجه جریان خون را در ناحیه مورد نظر کاهش می دهد و منجر به بهبودی ضعیف می شود. آسپرین و برخی داروهای ضد التهابی و سایر داروها می توانند باعث افزایش خونریزی شوند، بنابراین باید از آنها اجتناب کنید.

اگر دارای اضافه وزن قابل توجهی هستید، توصیه می شود قبل از عمل جراحی کاهش وزن داشته باشید، اما این به تنهایی لزوماً شما را از عمل جراحی منع نمی کند. در واقع، بسیاری از مواقع رسیدن به اندازه سینه کوچکتر می تواند انگیزه ای برای کاهش وزن بیشتر شود.

بعد از جراحی ماموپلاستی سینه چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که به اتاق خود بازگشتید، متوجه پانسمان هایی روی سینه های خود خواهید شد. سپس به شما کمک می شود تا سوتین ورزشی بدون سیم را برای نگهداری بپوشید. همچنین متوجه یک سرم در پشت دست خود خواهید شد. این سرم برای جایگزینی مایعات از دست رفته در حین عمل جراحی تعبیه شده است. به جز در موارد بسیار نادر (خونریزی اضافی)، به طور معمول نیازی به انتقال خون نیست. اگرچه این مورد امکان پذیر است. بعد از جراحی، مهم است که گردش خون خوبی در پاهای خود داشته باشید، بنابراین به شما توصیه می شود به آرامی بلند شوید و حرکت کنید و به طور منظم مفاصل پا، زانو و لگن خود را به طور فعال حرکت دهید. معمولاً درست قبل از ترخیص از بیمارستان، برای تعویض پانسمان و معاینه زخم ها، حدود 10 روز برای شما وقت ملاقات تعیین می شود.

اسکارها (جای زخم) چگونه هستند؟

 

جای زخم عارضه محسوب نمی شود، بلکه اتفاقی طبیعی بعد از هر عمل جراحی است. اگرچه در سال های اخیر جای زخم های ناشی از جراحی کاهش سینه کوچکتر و ظریف تر شده اند، با این وجود همچنان تا حدودی طولانی هستند و ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا به طور کامل بهبود یابند. با این حال، از آنجایی که جای زخم ها در اطراف و پایین نوک سینه ها قرار دارند، حتی در لباس های باز یا لباس شنا نیز نباید قابل توجه باشند.

در ابتدا باید انتظار داشته باشید که جای زخم ها قرمز، برجسته، ناهموار و حتی خارش دار باشند، اما به مرور زمان باید محو شده و صاف شوند. این روند طبیعی بهبودی است. مهم است به خاطر داشته باشید که تکمیل این فرآیند ممکن است تا دو سال طول بکشد. در طول این دوره، ماساژ روزانه جای زخم ها برای تسریع و تسهیل این فرآیند توصیه می شود. همچنین برای بهبود ظاهر جای زخم ها، چسب و ژل کاهش دهنده جای زخم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این حال، باید درک کنید که هیچ جراح مسئولیت پذیری هرگز نمی تواند به طور قطعی پیش بینی کند که جای زخم نهایی هر فرد چگونه خواهد بود.

آیا بعد از عمل می توانم باردار شوم و به فرزندم شیر بدهم؟

به طور ایده آل، بهتر است قبل از انجام عمل جراحی کاهش سینه، تشکیل خانواده خود را به پایان برسانید. زیرا به ناچار تغییرات هورمونی در دوران بارداری و شیردهی بر سینه ها تأثیر می گذارد و بنابراین ممکن است شکل و اندازه سینه های شما را بعداً تغییر دهد. بنابراین بیمارانی که قصد بارداری دارند معمولاً باید عمل را تا زمان تکمیل خانواده خود به تعویق بیندازند. بدیهی است که این همیشه ممکن نیست و بنابراین هر تصمیمی برای انجام عمل جراحی کاهش سینه قبل از بارداری باید به طور طبیعی با این خطر و مزایای ارائه شده توسط این نوع جراحی سنجیده شود. 

چه مدت طول می‌کشد تا به زندگی عادی برگردیم؟

به طور کلی، اکثر بیماران با مشاغل اداری می توانند پس از 4-5 روز به وظایف خود بازگردند. البته به خاطر داشته باشید که زمان بهبودی افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد. برخی دیگر استراحت بیشتر به مدت 7-10 روز را مناسب تر می دانند. راه رفتن در 3-4 هفته اول مفید است زیرا گردش خون را بهبود می بخشد و به کاهش تورم و احتمال ایجاد لخته خون کمک می کند. بهتر است در 6 هفته اول پس از جراحی از بلند کردن اجسام سنگین یا فعالیت های شدید خودداری کنید. ورزش های پایین تنه ممکن است بعد از 14 روز شروع شود و انجام ورزش های هوازی با شدت بالا فقط بعد از 6 هفته مجاز است. 

بهترین دکتر ماموپلاستی در اهواز – بهترین دکتر ماموپلاستی اهواز – عمل جراحی ماموپلاستی در اهواز


لیست بهترین جراحان ماموپلاستی در اهواز کدامند؟

دکتر شروین شالباف
دکتر عبدالرضا خورشیدی فر
دکتر سید صاحب حسینی نژاد

آدرس و تلفن جراح ماموپلاستی در اهواز را از کجا پیدا کنم؟

با مراجعه به این صفحه لیستی از جراحان ماموپلاستی در اهواز به همراه آدرس و شماره تلفن آنان را مشاهده خواهید کرد

ماموپلاستی چگونه است؟

عمل ماموپلاستی یک روش جراحی زیبایی است که به منظور اصلاح شکل و اندازه سینه‌ها انجام می‌شود. در این عمل، جراح ابتدا برش‌هایی را در اطراف سینه‌ها ایجاد می‌کند تا به بافت‌های زیرین دسترسی پیدا کند. سپس، با انتقال و مدل کردن بافت‌های پوستی و زیرین، سینه به موقعیت بلندتر و جلوتری از پیش می‌رود. در صورت نیاز، جراحی ماموپلاستی می‌تواند با افزایش حجم سینه‌ها به وسیله ایمپلنت‌های سینه نیز همراه شود. این عمل همچنین می‌تواند مناسب برای کاهش لطافت و افتادگی سینه‌ها پس از بارداری یا با گذشت سن باشد. پس از جراحی، فرآیند بازیابی و نتیجه نهایی ممکن است چند هفته به طول بیانجامد.