بهترین دکتر لیفت سینه غرب تهران ؛ لیست 4 تایی + نمونه کارها - ماه بانو

بهترین دکتر لیفت سینه غرب تهران

بهترین دکتر لیفت سینه غرب تهران

دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 02122062651

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فارغ التخصیل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی، بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)، جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران

تخصص

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در سعادت آباد

ساعات کاری

شنبه و سه شنبه ۱۴ الی ۱۷

آدرس مطب

تهران، میدان کاج، خیابان سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک ۲، طبقه همکف، واحد 1

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر تلگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر آپارات ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drkambizizadpanah.net

سایر خدمات: لیپوماتیک، کاشت مو و ابرو، جراحی سینه، تزریق ژل و چربی، جراحی افتادگی پلک، پیکرتراشی، جراحی شکم، جراحی پلک، بوتاکس، ژنیکوماستی، بوکال فت، لیپوساکشن ساق پا، پشت کمر، باسن و ...

سوابق: دکتر کامبیز ایزد پناه مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را در سال ۱۳۹۶ دریافت کردند و دارای برد فوق تخصصی می باشند.

دکتر جعفر علوی

جراح عمومی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 09306637141

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک از بهترین دانشگاه های جهان

تخصص

دکترای حرفه‌ای پزشکی، جراحی زیبایی

ساعات کاری

روزهای دوشنبه عصر با هماهنگی و نوبت قبلی

آدرس مطب

سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک ۲۴، طبقه ‌،۳ واحد ۱۷

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید
برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر تلگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drjafaralavi.ir

سایر خدمات: بلفاروپلاستی، لیفت صورت، ماموپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی، جراح سینه، لیپوماتیک، پروتز سینه، ژنیکوماستی، تزریق چربی، لیفت بازو، لیفت ران، رینوپلاستی، سانترال، بوکال فت و غیره

سوابق: دکتر علوی متخصص جراحی عمومی و زیبایی هستند و از بهترین جراحان زیبایی تهران به شمار می روند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق همواره از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا در جراحی های خود استفاده می کنند. حوزه تخصصی دکتر جعفر علوی در جراحی زیبایی می باشد و در این امر تبحر و تجربه کافی را دارند. علاوه بر این، ایشان مهارت ویژه ای در فرم بخشیدن به بدن از طریق پروسیجرهایی مثل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارند.

دکتر سجاد محمدی

پزشکی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: 989307530070

تخصص و تجربیات

تحصیلات

فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی

تخصص

لیفت ابرو، پیکرتراشی، لیفت چانه، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و غیره

ساعات کاری

تعیین وقت قبلی

آدرس مطب

سعادت آباد، سرو غربی جنب مهدکودک شادلین، روبه روی پارک صدف، پلاک 32، طبقه پنج، واحد هشت

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر اینستاگرام ایشان را دنبال کنید

اطلاعات تکمیلی

آدرس وب سایت: www.drsajadmohammadi.com

سایر خدمات: لیفت ابرو، پیکرتراشی، لیفت چانه، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و غیره

سوابق: دکتر محمدی، پزشک عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، دیپلم خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و اکنون عضو انجمن فوق تخصصی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا می‌باشند. ایشان دارای تجربه قابل قبول در تمام زمینه‌های جراحی پلاستیک می‌باشند. با سابقه بیش از ۳۰۰۰ جراحی موفق در زمینه زیبایی؛ ترمیمی و پیوند اعضا و سوختگی

دکتر حمید رضوانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

مسیر یابی روی نقشه
تلفن تماس: ۰۹۱۲۰۱۷۵۰۱۸ – ۰۹۱۰۷۱۰۳۲۲۷

تخصص و تجربیات

تحصیلات

دریافت مدرک از بهترین دانشگاه های جهان

تخصص

متخصص زیبایی و پیکرتراشی

ساعات کاری

تعیین وقت قبلی

آدرس مطب

تهران – بزرگراه نیایش غرب – بعد از خروجی ستاری جنوب – خیابان کبیری طامه – خیابان بهار – بیمارستان فوق تخصصی عرفان نیایش

نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر در اینستاگرام کلیک کنید

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات: عمل پیکرتراشی و لاغری، عمل ابدومینوپلاستی و زیبایی شکم با دستگاه های پیشرفته، تزریق چربی به باسن و فرم دهی، عمل پروتز سینه دائمی و ماموپلاستی، لیفت سینه (ماستوپکسی)، کاشت مو و ابرو با روش های نوین و ترکیبی و غیره

سوابق: آقای دکتر حمید رضوانی، با بیش از ۱۵ سال تجربه و سابقه‌ی درخشان، یکی از متخصصان برجسته در زمینه ابدومینوپلاستی در تهران محسوب می‌شوند. این متخصص زیبایی و جراحی پیکر، با هدف تأمین نیازهای بیماران، یک مطب تخصصی و با امکانات کامل راه‌اندازی کرده‌اند.

لیفت سینه چیست؟

لیفت سینه یک روش جراحی است که توسط یک جراح پلاستیک انجام می‌شود تا شکل سینه‌ها را تغییر دهد. در طول لیفت سینه، یک جراح پلاستیک پوست اضافی را برداشته و بازسازی بافت سینه را انجام می‌دهد تا سینه‌ها را بالا ببرد. لیفت سینه همچنین به عنوان ماستوپکسی شناخته می‌شود.

ممکن است تصمیم بگیرید لیفت سینه را انجام دهید اگر سینه‌های شما پوسیده باشند یا پستان‌های شما به سمت پایین بچرخند. لیفت سینه همچنین ممکن است اعتماد به نفس و تصویر خود را بهبود بخشد.

لیفت سینه اندازه سینه‌های شما را تغییر نخواهد داد. با این حال، لیفت سینه می‌تواند همراه با افزایش سینه یا کاهش سینه انجام شود.

انتظارات بعد از جراحی لیفت سینه

لیفت سینه می‌تواند در بیمارستان یا مرکز جراحی روزانه انجام شود. گاهی اوقات این روش با بیهوشی موضعی و تخدير محلی انجام می‌شود که تنها بخشی از بدن شما را بی‌حس می‌کند. در موارد دیگر، توصیه می‌شود از بیهوشی عمومی استفاده کنید. اگر بیهوشی عمومی داده شود، شما بیدار نخواهید بود.

در طول جراحی 

تکنیک های مورد استفاده برای برداشتن پوست سینه و تغییر شکل بافت سینه متفاوت است. تکنیک خاصی که جراح پلاستیک شما انتخاب می کند، محل بریدگی ها (برش ها) و اسکارهای حاصل را تعیین می کند.

جراح شما ممکن است برش هایی ایجاد کند:

اطراف آرئول ها – ناحیه تیره تر اطراف نوک سینه ها

امتداد به سمت پایین از آرئول تا چین های سینه

به صورت افقی در امتداد چین های سینه

جراح ممکن است بخیه هایی را در عمق سینه ها قرار دهد تا بافت سینه را تغییر دهد. همچنین ممکن است از بخیه ها برای کاهش اندازه آرئول استفاده شود. آنها پوست اضافی سینه را برداشته و نوک سینه ها را به موقعیت های بالاتر منتقل می کنند. سپس جراح پوست سینه را جمع می کند. آنها برش ها را با بخیه، نوار جراحی یا چسب های پوستی می بندند. این روش معمولاً 2 تا 3 ساعت طول می کشد. می توانید در همان روز به خانه بروید.

 

بعد از جراحی 

 

پس از لیفت سینه، سینه‌های شما پوشیده می‌شوند و احتمالاً چند روزی از ورم و کبودی رنگ در سینه‌ها وجود خواهد داشت. شما ممکن است احساس درد و تورم در محدوده برش‌ها کنید که برای چند ماه ممکن است ادامه داشته باشد. همچنین، ممکن است بی‌حسی در نوک‌های شیری، آرولاها و پوست سینه به مدت حدود ۶ هفته باقی بماند. در اولین روزهای پس از عمل، داروهای تسکین درد مصرف کنید و از فعالیت‌های فیزیکی شدید خودداری کنید. همچنین، پس از لیفت سینه حداقل ۱ تا ۲ هفته از فعالیت جنسی پرهیز کنید و پس از حدود ۳ تا ۴ روز از سینه بند حمایتی جراحی استفاده کنید. در طول بهبودی، برش‌های خود را از تابش خورشید دور نگه دارید.

 
 

بهترین دکتر لیفت سینه غرب تهران – بهترین جراح لیفت سینه غرب تهران – عمل جراحی لیفت سینه در غرب تهران – بهترین جراحان لیفت سینه در غرب تهران


لیست بهترین جراحان لیفت سینه در غرب تهران کدامند؟

دکتر کامبیز ایزدپناه
دکتر جعفر علوی
دکتر سجاد محمدی
دکتر حمید رضوانی

آدرس و تلفن دکتر لیفت سینه در غرب تهران را از کجا پیدا کنم؟

با مراجعه به این صفحه لیستی از جراحان لیفت سینه در غرب تهران به همراه آدرس و شماره تلفن آنان را مشاهده خواهید کرد

جراحی لیفت سینه چگونه است؟

لیفت سینه یک روش جراحی زیبایی است که به منظور جلوگیری از افتادگی سینه و بهبود شکل و جلوه ظاهری آن انجام می‌شود. پس از لیفت سینه، پزشک پیگیری دقیقی از شما خواهد کرد. ایشان ممکن است ویزیت‌های مکرر برای ارزیابی و پیگیری پس از عمل را تعیین کنند.هر عمل جراحی به ریسک‌ها و عوارضی همراه است. مهم است که با پزشک خود در مورد جزئیات و انتظارات خود صحبت کرده و تمامی پیشنهادات پزشکی را رعایت نمایید.